Recenze ROHNSON

• Led display
  • Příslušenství
  • Zalamování hubice
  • Výkonnostní stupně

Aku bezsáčkový tyčový vysavač M9 Mamba Force je skvělým pomocníkem, který si najde své místo v každé domácnosti. Je lehký, kompaktní, padne příjemně do ruky a dokonce i dobře vypadá. Sací výkon je opravdu dostačující na všechny druhy nečistot i při použití středního stupně intenzity sání. Velmi oceňuji dokonalé odstranění nečistot i u nábytku nebo stěn, což mi u předešlých tyčových vysavačů scházelo. Díky dalšímu příslušenství již není potřeba klasického vysavače ani na důkladnější úklid. Velmi oceňuji také display, který umožňuje sledovat kapacitu baterie během vysávání i napájení. Výdrž baterie je dostačující na běžný úklid domu o velikosti cca 150m2. Velkou výhodou je také kloub uprostřed hubice pro snadné uklízení pod nábytkem a vyměnitelná hlavice na vysávání například pohovky nebo i auta.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• účinný
  • silný
  • prachový zásobník

Tento tyčový bezsáčkový vysavač Rohnson M9 MAMBA FORCE je vážně něco. Je lehký, tichý a hlavně ohromně výkonný. Velmi snadno se s nám při úklidu manipuluje a díky ohebnému kloubu se dostanete i pod postel či gauč. Během jednoho cvaknutí pak máte rázem mlý ruční vysavač na drobný úklid. Jak už jsem zmiňoval, je dostatečně výkonný, nehledě na typ povrchu. 10/10

Rohnson R-91220 Genius² Wi-Fi

Rohnson R-91220 Genius² Wi-Fi

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Funguje dle představ. Při odvlhčování je hluk srovnatelný s lednicí. Přístroj při rozběhu i vypnutí sebou škubne. Nemá plynulý rozběh. Po týdnu provozu přidal trošku na hlučnosti, ale nic tak hrozného. Při čištění vzduchu je hlučnost minimální. Srovnatelná s větrákem v místnosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vykon
  • Nastavce
  • Cisteni
  • Nabijeni
  • Svetlo
  • Vydrz baterie

Jsem absolutní odpůrce tycovych vysavačů, ale tohle. Wow. Neměla jsem v ruce lepší vysavač a to se v naší domácnosti nachází dalších 5 vysavačů z čehož jeden v hodnote 20 000 Kč, ale ani ten, není lepší než Mamba. Partner který vysavačů naposledy před 4.lety, ted díky jednoduchosti vysává aspoň jednou denně. Shodli jsme se na tom, že ten vysavač si snad vytváří nepořádek sám ? skvělý výkon, dostatečné osvětlení a super nástavce na tvrdou podlahu a koberce.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Skvělá výkonnost sání
  • Ohebná trubice
  • Stojí v prostoru
  • Různé násady
  • Jednoduché čištění
  • Baterku je třeba dobíjet téměř po každém vysátí

S vysavačem jsem velmi spokojená, krásně vysává a díky ohebné trubici se s ním dostanu i pod pohovku, postel a podobně. Vysavač má jednoduché ovládání a také se snadno čistí. Skvělé je, že stojí sám v prostoru. Jediná nevýhoda je, že je potřeba vysavač dobíjet téměř po každém delším vysávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Vojtěch

• Jednoduché použití
  • Skladnost
  • Výkon
  • Kratší výdrž baterie na střední a vysoký režim
  • Hůře čistitelný papírový filtr

Vysavač splnil veškerá očekávání, nejlepší změnou je jednoduchost v ovládání a manipulaci oproti předchozímu vysavači s hadicí. Vysavač má dostatečný výkon, který s přehledem vysaje i koberce a další látkové povrchy. Menší nevýhodu vidím v hůře čistitelném papírovém filtru, který se poměrně jednodušše zanese při čištění špinavějšího povrchu. Cením výměnné nástavce na tvrdou podlahu a koberec a také další nástavce. Baterie vystačí na vysátí celého bytu.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• výkon vysávání
  • snadné čištění
  • nízká hmotnost
  • snadná manipulace
  • doba nabíjení
  • doba vysávání

S vysavačem jsem moc spokojená. Poradí si s kočičími chlupy jak z nábytku, tak z koberce. Je lehký a dobře se s ním manipuluje. Dá se použít i jako ruční vysavač. Na plný výkon vysává zhruba 10 min, ale na běžný výkon vysaje bez problémů celý byt. Má ohebný kloub, který jsem osobně využila zatím jednou (nepřijde mi moc potřebný). Nevýhodou je, že se několik hodin nabíjí. Jednoduše se čistí, má vyměnitelný kartáč a několik nástavců. Zvládne sám stát, ale je v celku vratký. Cena by mohla být nižší, ale jsem s ním spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 29. ledna 2024

• Vejde se všude
  • Bohaté příslušenství
  • Snadná manipulace
  • Slabší výdrž

Vysavač je opravdu skvělý. Díky skvělému výkonu se poradí i s většími nečistotami. Není příliš těžký a tak se s ním snadno manipuluje. Zajedete s tím i na nepřístupná místa. K vysavači je bohaté příslušenství, díky nástavcům hravě vysajeme gauč nebo třeba nepořádek v autě. Je i velmi pěkný, hodí se do každé domácnosti. Díky praktickému držáku jsme ho uchytili na zeď, tudíž nikde nepřekáží.
Nevýhodu vidím ve výdrži když se vysává na plný výkon, vydrží pouze pár minut a také se dost zahřívá. Jinak ale vysavač za tak málo peněz je opravdu skvělý. Podotýkám, že máme doma dvě kočky, psa a s přehledem si poradí se všemi chlupy.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

Přidáno: 29. ledna 2024

• hmotnost
  • ohebný
  • držák na zeď
  • výdrž
  • ovladatelnost na hladkých površích

Skvělé na tomhle vysavači je, jak je skladný a lehký. Na to jak dobře saje je i celkem tichý. Kloub na hadici je super pro přístup např. pod gauč. Líbí se mi možnost vyjmutí baterie. Ta by ale mohla mít lepší výdrž - hlavně na koberci procenta padají dost vychle. Na dlažbě vydrží o dost víc, ale zase klouže a huř se ovládá. Zkrátka, pro každý povrch má své + a -. Celkově jej hodnotím kladně.

Rohnson R-2142

Rohnson R-2142

Přidáno: 28. ledna 2024

splňuje očekávání

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Přidáno: 28. ledna 2024

• Výkon
  • Možnost udělat ruční vysavač s motorizovaným kartáčem
  • Krátký kabel od adaptéru
  • Chybí mi nástavec na prach s kartáčem

Vysavač jsem dostala k testování zrovna v době, kdy náš starý dosluhuje. Líbí se mi, že není hlučný ani na nejvyšší výkon. Již jsme vyzkoušeli i vysátí čalounění postele a pohovky a byli jsme překvapeni, kolik prachu vysavač vysál,stejně tak u koberce,který jsme nejdříve vysáli starým vysavačem. Doufám, že tento sací výkon dlouho vydrží.
Jediné co mi vadí je, že v příslušenství není nástavec s kartáčkem na prach a uvítala bych delší kabel u adaptéru.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 27. ledna 2024

• Síla tahu
  • Lehky
  • Skladny
  • Hezky
  • Vydrž nabití

Aku bezsáčkový tyčový vysavač M9 Mamba Force je naprosto úžasný pomocník do domácnosti ?? obzvlášť síla tahu,má dva stupně síly,což je super.. baterie vydrží dlouho nabitá,takže vysaji i náš velký prostor na jedno nabití :) což velmi oceňuji :) je lehounky a skladný:) doporučuji

Rohnson R-9575 Ionic + Air Purifier

Rohnson R-9575 Ionic + Air Purifier

Přidáno: 27. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím vše funguje jak má

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 26. ledna 2024

• Baleni
  • Příslušenství
  • cištění malého kartáče

Tyčový vysavač Rohnson Mamba Force 9 je super pomocník na vysávání. Díky jeho velikosti a tomu, že je na baterku se hodí nejenom do bytu ale dá se použít i na vysávání např. auta. Vysavač na maximální výkon má velký odběr, takže vysávání trvá cca 10-15 min.Pokud zapnete vysavač na automat, není problém povysávat celý byt. Všem tento vysavač doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Přidáno: 25. ledna 2024

• Design
  • Praktičnost
  • Vždy po ruce
  • Vysoký výkon
  • Rychlá ztráta kapacity nabití
  • Nefunkční držák na vysavač

Vysavač Rohnson M9 Mamba Force vypadá skvěle, výkon super, vyluxuje z koberce i z lina vše, díky kloubu se dostane všude. Je pořád při ruce což je fajn a nezabere místo.. A strašně rychle se čistí.Že začátku jsem měla trochu problém nasadit zpět cyklonový filtr.co mi vadí je rychlá ztráta kapacity nabití akumulátoru.

Rohnson R-6067

Rohnson R-6067

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. ledna 2024

• Malé rozměry
  • Docela tichý
  • Moc mělké držátko bez místa k úchytu

Vcelku je to fajn topítko.
Plasty jsou levné, místy je na nich je vidět, jak jsou tenké. Na omak jsou ale příjemné dost.
Za držátko ho bohužel moc přenášet nebudete: těžiště je vepředu a úchyt není dost hluboký.
Překvapil mě tichostí, náš (pravda výkonný) větrák v koupelně je o dost hlučnější. Kvalita zvuku je dostačující: Nemá žádné vysoké složky nebo složky s dlouhou periodou (> 1s), ale čistý šum to také není.
Nastavení "I"/"II" mění jen tepelný výkon, větrák se točí pořád stejně.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• výkon
  • jednoduché čištění
  • krásný design
  • ohebná trubice
  • 2v1 i jako ruční vysavač
  • poměrně tichý
  • ocenila bych extra baterii
  • držák na zeď mi správně nefungoval

Tohle je můj první tyčový vysavač a už bych neměnila! Splňuje vše, co bych očekávala. Velice dobře se s ním manipuluje a hlavně se dostanu krásně i pod gauč nebo postel, jelikož má ohebnou trubici. Čištění je jednoduché a musím říci, že je i velice pěkně designově navržen. Co bych ocenila, je extra baterie, ale na střední výkon se dá uklidit celý byt. Za mě určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• nízká hlučnost
  • flexibilní ohebná trubice pro vysávání pod nábytkem
  • jednoduché čištění
  • způsob napájení - snadné dobíjení
  • neomezená mobilita bez kabelu
  • široké příslušenství - kartáč na koberce, kartáč na hladké povrhy, nástavec na čalounění, úzká štěrbinová trubice
  • doba výdrže provozu, nižší než uvádí výrobce
  • méně stabilní v pozici parking

Praktická kombinace 2v1 - ruční a tyčový vysavač. Není příliš hlučný, váha vysavače adekvátní. Výhodou je flexibilní ohebná trubice pro dosažení na těžko přístupná místa, digitální displej pro sledování stavu baterie včetně informace o indikaci výkonu, velmi snadné čištění nádoby na prach. Poměrně bohaté příslušenství součástí balení - rotační kartáč na koberce, měkký váleček na hladké podlahy, hubice na čalounění, štěrbinová hubice. Snadné napájení. Slabinou je méně stabilní parkovací pozice, vysavač se samovolně opakovaně skácel, lepší uchytit na držák na stěnu. Výrobcem garantovaná délka vysávacího výkonu dle manuálu byla nižší, zejména při programu nejvyššího sátí BOOST, avizovaných 15 minut ani omylem. Tento typ vysavače ideál max. do středně velkého bytu. Program ECO (dle manuálu až 55 minut v provozu také nesedí), vystačil na 2 kompletní vysátí. Do domu či větších prostor by bylo třeba vysavač s delší dobou provozu.

Rohnson R 7105

Rohnson R 7105

• Skladná cestovní konvice
  • Vaří trochu déle, ale to se dá s tímto výkonem čekat

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• výměnné baterie
  • množství nástavců
  • ohebná tyč
  • čitelný displej
  • sám stojí
  • podlahové světlo
  • automatický režim
  • vysaje i dlouhé seno a podestýlku
  • hůře vysává na koberci s větším vlasem

Vysavač zaujme hned designem a velkým čitelným displejem. Překvapivá je ohebná tyč se kterou vysajete úplně všude. Díky automatickému režimu vysaje všechny krytiny - dlažbu, lino, ... Trochu potíže má na koberci s vyšším vlasem. Skvělé je, že je o něco tišší než jeho konkurence při větším výkonu. Vysavač má vyměnitelné filtry a baterie, což je také velká výhoda. Nejlepší je možnost nabíjení baterie i mimo vysavač. Vysavač má i další příslušenství, takže nemá problém vůbec s ničím. Není přehnaně těžký. Všem vřele doporučuji, jelikož má vysoký výkon a účinně vysaje co potřebujete a to i třeba dlouhé seno po domácích mazlíčcích, což je věc, kterou předchozí tyčové vysavače nezvládly.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25