Recenze ROHNSON

Rohnson Turbo R-038

Rohnson Turbo R-038

Ověřený zákazník Alza.cz Filip

Přidáno: 24. ledna 2024

(naposledy upraveno 24. ledna 2024)

• Malý a skladný
  • Větrák tichý a zároveň dost efektivní
  • Za chvíli vytopí celou místnost, pokud je podle popisu do cca 25m

• Mnoho nástavců
  • Perfektně plní práci
  • Výdrž baterie
  • Lehce se dá vyprázdnit

Máme doma pejska a miminko je pro nás dost důležité mít pořádek, než jsem pořídila vysavač M9 Mamba Force vysávala jsem několikrát denně a teď ? Stačí jednou a pořádně! Vzhled vysavače je nadčasový a výkonnost mě velmi překvapila, jsem zvyklá že týčový vysavač vydrží ma 30 min na max výkonu. Vysavač má 4 nástavce a 2 vyměnitelné válce -na podlahu a na koberce, vysavač zvládá opravdu jakýkoliv binec! Hlavice vysavače je přehledná a můžete si nastavit program manuál- sámi si regulujete výkon a nebo automat - takže vysavač sám pozná kdy má mít větší nebo menší výkon. Vysavač zvládá také chlupy od koček a psů takže ani váš domácí mazlíček před ním neuteče a vy už nemusíte řešit jak se zbavit chlupů ze své domácnosti. 100% doporučuji

Rohnson R 7806

Rohnson R 7806

Ověřený zákazník Allegro.cz Slávek

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Pěkná konvice
Rohnson R-8069

Rohnson R-8069

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Tom

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Funguje dobře - rychle vytopí místnost
  • Ventilátor nefouká proud vzduchu a nevíří tak prach
  • Nevyzařuje světlo, jako halogenová topidla
  • Display a dálkový ovladač jsou fajn
  • Když je topidlo zapnuté, je vždy slyšet ventilátor, bez ohledu na zvolený režim (ale není příliš hlučný)

Za částku tisíc korun, je toto topidlo dobrá koupě - koupil bych ho znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 19. ledna 2024

• Výkon
  • Nástavce
  • Displej
  • Samostatně stabilní
  • Ohebný kloub
  • Lehce vyšší váha ručního vysavače

Výkon vysavače je naprosto perfektní, nemám co bych mu vytkla. Displej s ukazatelem procenta baterie je přehledný a zároveň i designově krásný. Produkt jako takový je sám o sobě vzhledově bezchybný, neruší v interiéru šílenými barevnými kreacemi. Vysaje opravdu vše i na nejnižší výkon (drobné kamínky a hlínu třeba z předsíně). Ruční vysavač s nástavcem jsem vyzkoušela na posteli a gauči na nejvyšší výkon a opravdu bezchybně vysaje naprosto vše. Porovnání se starší generací jiné značky jsem měla a je to opravdu naprosto nesrovnatelné. Máme pejska a tak vřele doporučuji do domácnosti s mazlíčky. Jednoduše se ovládá, dobíjí a vysypává a tak je jeho použití opravdu radostí.

Ověřený zákazník Testuj.to Bahounková

Přidáno: 18. ledna 2024

• Je lehký
  • Dobře skladný
  • Výkon
  • Tichost
  • Špatně se vysypává

Jsem s ním maximálně spokojená je hodně tichý až to udivuje na to jakou udělá práci. Design je naprosto úžasný a kloub že se nemusíte ohýbat u každého kusu nábytku je úplně skvěle řešený. A o tom jak je lehký je vysávání jedna báseň a ani se u toho nenadřete vše udělá skoro sám jen s ním musíte chodit ?

Rohnson R 7802

Rohnson R 7802

Přidáno: 17. ledna 2024

• Zajímavý design, funguje
  • S příkonem 1500W je trochu pomalá. Důvodem koupě ale bylo, aby ji utáhla na jedné fázi malá FVE.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 17. ledna 2024

• Světelný displej
  • Ohebnou tyč
  • Slabé osvětlení
  • Slabý výkon
  • Zvedání kartáčové hlavice

Výkon není žádná sláva. Oceňuji barevný digitální displej a ohebnou tyč, s kterou se dostanu i pod nízký konferenční stolek. Naopak jsem velmi zklamaná ze slabého osvětlení, který mě dostatečně neukáže nečistoty. Navíc se při vysávání kartáčová hlavice trvale nedrží při podlaze a je potřeba i občas manuálně vrátit.

Rohnson R-91512 True Ion & Air Purifier

Rohnson R-91512 True Ion & Air Purifier

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• snadné přesouvání díky kolečkám
Rohnson M8 Mamba Ultimate

Rohnson M8 Mamba Ultimate

Reclip Reclip

Přidáno: 15. ledna 2024

(naposledy upraveno 15. ledna 2024)

• saci vykon
  • 2 Li-ion baterie v baleni
  • spousta příslušenství
  • podle mě nízká hlučnost
  • světlo je jen na parádu
  • do stojanu se nevejde veškeré příslušenství
  • nestojí sám
  • nabíjení!!!

Tento vysavač mohl být skvělý. Místo toho je bohužel "pouze" dobrý.

Vysavač jsem koupil za 5700 Kč a za tyto peníze opravdu neseženete výkonnější stroj. To byste museli 2x připlatit, takže mu lze leccos odpustit. Myslím, že i za běžnou cenu kolem 7000 je to dobrá koupě.
Ale stačilo málo, aby se inženýři zamysleli, nebo alespoň někdo ten vysavač vyzkoušel před uvedením do prodeje a mohlo to být jinak

Kvalita vysávání je za mě na velmi dobré úrovni, ale určitě nedosahuje kvalit síťových vysavačů. Logicky. To je ale daň za absenci kabelů

Příslušenství k vysavači je opravdu bohaté. Podle mě nevyužitelné, ale proč ne. Na druhou stranu jej není kam dát. Do základny se prostě všechno nevejde.

Zpracování působí trochu lacině(použité plasty atd). Ale bavíme se o vysavači za 5700, takže to ani neberu jako nevýhodu.

2 baterie v balení! To pokládám za obrovské plus a 1 z hlavních faktorů, proč jsem nakonec tento vysavač vybral

Tuto výhodu ale pohřbívá naprosto stupidně vyřešené nabíjeni. Nejenže lze baterii nabíjet pouze ve vysavači, ale nabíjecí kabel je tak krátký, že pokud chcete nabíjet vysavač, který stojí v základně, tak adaptér visí ve vzduchu a ohýbá koncovku kabelu, která je zastrčená v rukojeti vysavače. Hůř už to snad vážně vymyslet nešlo. Buď se měl vysavač nabíjet zasunutím do základny nebo mít možnost nabíjet baterii mimo vysavač nebo dát alespoň delší kabel. A když už nic z toho, tak alespoń nabíjecí adaptér připojit k základně, aby nerval ten kabel dolů vlastní vahou.

Světlo na vysavači je opravdu zbytečné. Neosvítí to vůbec nic a nemuselo by tam být.

Trochu jsem se bál hluku, ale není to nic hrozného, Rozhodně jsem to čekal horší.

Vysavač nestojí bezpečně sám mimo základnu.
PROČ??? Tak jednoduché by to bylo. Přitom "zámek" dole na nástavci je. Ale je tak mělký, že se na vysavač stačí zle podívat a skácí se do strany. Nechápu...

Výdrž.
No čekal jsem, že to nebude úplně oněch avizovaných 70 minut na 1 baterii. To je asi na eco mód ve vakuu. Ale na střední výkon s rotačním kartáčem budete bezpečně vysávat 20-30 minut.
Ale jsou k tomu 2 baterie, takže vlastně dobrý.

Koupil bych jej znovu? Zatím ano. poměr cena výkon je nadstandardní.
Ale musíte mu hodně věcí odpustit

Rohnson R-1550BAG 10 ks

Rohnson R-1550BAG 10 ks

• dobrá kvalita
Rohnson R 7600

Rohnson R 7600

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

• možnost nastavení teploty
  • je vidět, jak teplota vody stoupá
  • díky dvouvrstvému konstrukci tělu konvice nepálí
  • pěkný design
  • masivnost konstrukce

nic

Rohnson R-5115

Rohnson R-5115

Přidáno: 13. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Vše dorazilo včas a funguje v pořádku.

Ověřený zákazník MALL.CZ Michal

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

Odhaduji, že to udělá cca 2,5 litru za den. Běžná vlhkost vzduchu je 56%. I když vlhkost klesne, a má se stroj vypnout, tak pořád jede. Večer vypínáme. Super jsou kolečka, dlouhý kabel. Doporučujeme.

Ověřený zákazník MALL.CZ pekar

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• malý, skladný a účinný
Rohnson R-9577 Ionic + Air Purifier

Rohnson R-9577 Ionic + Air Purifier

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. ledna 2024

(naposledy upraveno 9. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Ideální v zimní období. Super funkce program Noc a Sušení prádla v bytě. Žádná orosená okna a konec výskytu plísní na zdech.
  • Zatím žádná

Velká spokojenost

Rohnson R-5100

Rohnson R-5100

Přidáno: 8. ledna 2024

(naposledy upraveno 8. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• reklamace - výrobek nelze uvést do chodu
Rohnson R-9920 Genius WiFi

Rohnson R-9920 Genius WiFi

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Vysouší a čistí vzduch zároveň
  • Je poměrně tichý
  • Velký zásobník na kondenzát
  • Relativně lehký
  • Mohl by mít trochu lepší flow vzduchu
  • Nedaří se mi ho připojit k WiFi - Podpora neodpovídá

Před tímto vysoušečem jsem měl cca půl roku zapůjčený průmyslový vysoušeč vzduchu - mám ted možnost srovnávat:
Oproti průmyslovému vysoušeči je o dost tišší, menší a lehčí. Zároveň ale suší asi o 30% méně, což je ale oběť kterou jsem ochoten podstoupit za výše zmíněné výhody.
Za noc je schopen vysušit vzduch v neobývaných prostorách o cca 10-15% (obývací pokoj cca + chodba + malá koupelna - cca 75m2).
Pokud jede bez chladiče (pouze čištění), tak je velmi tichý (musí stát na opravdu rovném povrchu). Pokud však běží i chladič, je hlučnější a rozhodně by se u toho dobře nespalo. Na druhou stranu, pokud ho máte za dveřmi, je to vcelku dobrý generátor bílého šumu.
Používám ho tedy většinou v prostorech, kde se aktuálně nenacházíme.
Snažím se ho spárovat s WiFi, ale mám podezření na vadný WiFi modul. Bluetooth se zvládne s vysoušečem spojit, ale následné spojení s WiFi nebylo ani jednou úspěšné a nejsem si jist, zda se dostal do AP párovacího můdu, nebo ne, nicméně AP nevidím. - Podpora bohužel neodpovídá.
Obecně: Za mne plní svou funkci velmi dobře (vysoušení obývané novostavby) a po cca 1-2 týdnech používání bych ho doporučil i ostatním.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25